Kuchyňské nádobí V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Měděné nádobí

  Vlajková kolekce profesionálního měděného nádobí ideální pro vaření ale také servírování z kuchyně přímo na stůl. Tělo nádob je složeno ze tří vrstev kovu - nerezová ocel (vnitřní vrstva), hliník (střední vrstva) a měď (vnější vrstva). To zaručuje velmi rovnoměrný rozvod tepla, vysokou hygienu a praktičnost při údržbě a to vše doplněno tradiční měděnou leštěnou povrchovou úpravou. Tloušťka nádobí je 2,5 mm. Rukojeti jsou z lité nerez oceli, připojeny k tělu nádob pevnými nýty z nerezové oceli. Vhodné pro všechny typy ohřevu včetně indukce.

 • Nerezové nádobí
 • Hliníkové nádobí

  Profesionální hliníkové nádobí v extra silném provedení. Nádobí je vyrobeno z extra silné vrstvy (2 - 5,5 mm) vysoko čistého hliníku. Duté trubkovité rukojeti ergonomického tvaru jsou vyrobeny z nerezu 18/10 a dobře odolávají zahřívání. Zakulacené rohy nádob umožňují kvalitní promíchavání a lehkou údržbu. Většina hliníkových hrnců, kastrólů, pánví ale i pekáčů se dodáva i v provedení s antiadhézní (teflónovou) vrstvou. Hliníkové nádobí Paderno® vyniká výbornou tepelnou vodivostí a je vhodné pro elektrický a plynový ohřev. 

 • Litinové nádobí

  Litinové nádobí Lava pochází od předního evropského výrobce s více než 40-letou tradicí ve výrobě smaltovaného litinového nádobí určeného pro profesionály, ale vhodného také pro domácnost. Nádobí je určeno pro všechny druhy ohřevu včetně indukčního (kromě mikrovlnné trouby). Tloušťka nádobí je zpravidla 4-5 mm čemuž odpovídá celková hmotnost každého kusu. Díky specifickým vlastnostem železné litiny (pomalý a rovnoměrný přenos tepla, nízká měrná tepelná kapacita, dobré udržování teploty, zdravotní nezávadnost, dává vyniknout chuti připravovaných pokrmů atd.) je toto nádobí oblíbeno mezi prvotřídními šéfkuchaři. Kvalitní smaltovaný povrch (zvenku barevný, uvnitř černý matný) kromě dekorativnosti (vhodné také na servírování) zajišťuje dlouhodobou odolnost a životnost nádobí. Nádobí vyhovuje všem požadavkům na zdravotní nezávadnost a potravinovou bezpečnost. 

 • Pánve
 • Pekáče

  Pekáče jsou nádoby podobné kuchyňským plechům (nebo gastronádobám), mají ale svou specifickou hloubku (75 až 150 mm), jsou vybaveni rukojeťmi a ich konstrukce je podstatně robustnější. Pekáče jsou vyrobeny buď z kvalitního nerezu 18/10 anebo kvalitního hliníku (bez nebo s teflonovým povrchem), ve větších velikostech, včetně gastronormy (GN). Pekáče jsou vhodné především na pečení velkých kusů masa, drůbeže, ryb anebo na pečení většího množstva surovin současně. 

 • Plechy

  Plechy jsou velice podobné gastronádobám, s kterými se často zaměňují. Na rozdíl od gastronádob jsou plytčí (s hloubkou 20, 40 alebo 65 mm) a mají ploché okraje, které jsou předevšim v nerezovém provedení zesilněny. To zaručuje, že se neprohýbají ani při vyšších teplotách např. při pečení. V naší nabídce najdete plechy v gastronormě (GN), v cukrářských velikostech (600x400 mm), ale též v jiných velikostech a tvarech, v provedení z kvalitního nerezu 18/10, kvalitního hliníka (bez anebo s teflonovým povrchem) a smaltované. Vzhledem k svým vlastnostem jsou plechy vhodné především k pečení a pod. Tip: Další sortiment plechů (cukrářské) naleznete v části plechy na pečení. 

 • Formy na teriny a paštiky
 • Woky a orientální doplňky
 • Zapékací porcelán

  Tradiční italský porcelán ROYALE je vyráběn v Itálii výhradně z nejkvalitnějších surovin. Vyniká nejen maximální pevností ale i nádherným tradičním designem. Je vhodný k pečení a zapékání v troubách včetně mikrovlnných ale také k servírování apod.