Kuchyně

Kuchyně V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Kuchyňské nádobí
 • Kuchyňské náčíní

  V naší nabídce kuchyňského náčiní naleznete plně kompletní sortiment kuchyňských potřeb, bez kterých se neobejde žádná restaurační anebo hotelová kuchyně. Společným jmenovatelem všech našich kuchyňských pomůcek je vysoká kvalita použitého materiálu (především kvalitní nerezová ocel 18/10 príslušné tloušťky), vysoká kvalita spracování, odolnost a dlouhá životnost. Kuchyňské náčiní si můžete vybírat podle účelu na který je určeno, velikosti (kapacity), ale též podle materiálu z kterého je vyrobeno. Kromě tradičního kuchyňského náčiní, vyrobeného z kvalitní nerezové oceli 18/10, jako jsou např. naběračky a obracečky, síta a cedníky, paletky a špachtle, trychrýře, mísy atd., najdete v naší nabídce též ucelené kolekce z nejnovějších materiálů, jako jsou náčiní na teflon PA+, ale též proslulé mlýnky Peugeot® anebo více jak 60-dílnou kolekci malého kuchynského náčiní. Další kuchynské náčiní můžete najít v naší nabídce taktéž mezi noži, náčiním na zdobení, anebo v cukrářských potřebách. 

 • Nože

  V naší nabídce nožů a nožířského náčiní si můžete vybrat z kovaných nožů Paderno® anebo z razených nožů "Color-Line" PADERNO®. Výhodou razených nožů "Color-Line" PADERNO® je barevné rozlišení rukojetí podle systému HACCP. V případe, že vám vyhovuje některá ze sad kovaných anebo razených nožů je výhodnější se rozhodnout pro některou z nabízených sad nožů. Sadu si můžete vyskládat i sami, s tím že si u nás objednáte nože a náčiní podle vlastního výběru a k tomu si objednáte prázdnou roltašku nebo kufřík. Základní nožířské náčiní si můžete rozšířit o další potřebné náčiní z naší nabídky řeznických potřeb, speciálních nožů na sýry, stojanů na nože a neodmyslitelných krájecích desek nebo brousků a ocílek.

 • Náčiní na zdobení a...

  V naší nabídce náčiní na zdobení si můžete vybrat z malého náčiní na zdobení, jako jsou pomůcky na rychlé ozdoby, ozdobné vykrajovací nože, nože na čištení zeleniny a ovoce a pod., anebo se můžete rozhodnout pro některou vyřezávací sadu na zeleninu a ovoce, které obsahují základní náčiní na vyřezávaní ovoce a zeleniny jako jsou dlátka, nože, brousky a pod. a to již od 4-dílné až po 45-dílnou vyřezávací sadu. Toto základní carvingové vybavení si můžete ještě doplnit ozdobnými vykrajovači na rychlé vykrojení tvaru. Samostatnou skupinu potom tvoří speciální náčiní na vyřezávaní ledových soch, resp. ich finální dokončování a náčiní na výrobu másla. 

 • Cukrářské a pekařské...

  V naší nabídce cukrářských potřeb naleznete nepřeberné množství cukrářských pomůcek a cukrářského náčíní, které jsou určeny především pro profesionální cukráře, samostatné cukrářské výroby, ale také pro cukrářské výroby v restauračních a hotelových kuchyních, jako i pro cukrárny zaměřené jenom na prodej cukrářských výrobků, resp. pro všechny cukráře - profesionály. Společným jmenovatelem našich cukrářských potřeb je vysoká kvalita použitého materiálu (bez ohledu na to, jestli se jedná o kov, plast, silikon, kompozitní materiál atd.), příslušná tloušťka materiálu s ohledem na profesionální použití (!), vysoká kvalita spracování, odolnost a dlouhá životnost. Cukrářské potřeby z naší nabídky není možné zaměňovat se zbožím z maloobchodu, i když na první pohled (anebo porovnáním cen) nemusí být rozdíl ihned zřejmý. Další cukrářské potřeby, resp. doplnky, které se vám mohou hodit ve vaší cukrářské výrobě můžete najít v naší nabídce taktéž mezi kuchyňským nádobím, kuchyňským náčiním, noži, stolním inventářem, banketním inventářem, gastronádobami, pracovním oblečením atd.

 • Skladování potravin

  V naší nabídce gastronádob naleznete kompletní sortiment profesionálních gastronádob, vyrobených z různých druhů materiálů, jejichž společných jmenovatelem je vysoká kvalita vstupního materiálu a také samotného provedení. Všechny gastronádoby pocházejí výhradně od renomovaných italských výrobců s dlouholetou tradicí výroby, odpovídají příslušným kvalitativním, hygienickým a velikostním normám a jsou bezpečné nejen pro styk s potravinami ale také pro personál. Další související vybavení naleznete v části plechy a rošty.